Nekuřácká restaurace a penzion "u Kudrnáče", Liberec

Switch to desktop Register Login

Penzion, nekuřácká restaurace Liberec, teráska, Svijany

Penzion

Penzion "u Kudrnáče" vznikl jako další rozšíření naší nekuřácké restaurace, která se nachází 10min chůze od městského bazénu. V okolí je taktéž pouťní místo zvané kaplička a Ruprechtický lesík. Autobusová zastávka je 3min od penzionu. Do města Vás zaveze autobus každých pár minut. Návštěva Aquaparku či divadla není tudíž žádným problémem i bez vlastního odvozu.

K zoologické zahradě se dá od nás dostat příjemnou 20ti minutovou procházkou, stejně jako na tramvaj, která Vás doveze až pod Ještěd. Více typů na výlety po okoli najdete na havní staně v sekci "typy na výlet".penzion u_kudrnace_liberec_vchod

Přestože do centra Liberce na náměstí Dr.E.Beneše k liberecké radnici je to od nás 20 minut pěšky, zárověň si vychutnáte blízkost přírody(cvičák, skalka, Jizerské hory, Lesní koupaliště)

Před vchodem do penzionu je k využití venkovní nekryté posezení s možností grilování. Šatna se nachází hned na začátku vstupní chodby, po levé straně Vás poté uvítá toaleta se sprchovým koutem a umyvadlem a naproti v místnosti je umístěna vana s umyvadlem. Vlevo je také ložnice se dvěma postelemi a skříní. V hlavní místnosti je spojená kuchyňská linka s obývacím pokojem, jídelním stolem, satelitní televizí, sedací soupravou a televizním stolkem. Kuchyňka je vybavená lednicí, troubou, dřezem, elektrickým sporákem se čtyřmi plotýnkami, překapávačem na kávu, varnou konvicí a základním nádobím.

Po schodech nahoru se dostanete do romantické ložnice s manželskou postelí a střešním oknem. Koncept našeho penzionu je vybudován jako jeden velký apartmán. Obě ložnice jsou od sebe oddělené.

ukudrnace.cz

Top Desktop version